בשנים האחרונות זוגות מתחתנים בגילאים מבוגרים יותר, כאשר תוצר נלווה לתופעה זו היא השתתפות גבוהה יותר של ילדים ונוער הקרובים לזוג הנשוי, כולל של הזוג עצמו מנישואים קודמים. תופעה זו יצרה בתורה טרנד אופנתי – שמלות אירועים לנערות ולילדות

אחת הסטטיסטיקות היותר מעניינות והפחות מדוברות בכל הקשור למתחתנים בישראל של השנים האחרונות הינה העלייה המתמדת בגיל הממוצע של המתחתנים. הגיל הממוצע הזה עמד בראשית ימי המדינה על פחות מ-25 שנה, וכעת הוא מתקרב כבר ל-28 שנה ואף יותר מכך.

שמלות לנערות לאירועים

שמלות לנערות לאירועים

גם הנישואין פרק ב' בעלייה מתמדת, כאשר הנתון הזה פחות מפתיע נוכח אחוז המתגרשים הגבוה, ובמיוחד המתגרשים הצעירים שרוצים ויכולים לחפש פרק ב' בחייהם.

לחתונות בגילאים המבוגרים יותר יש תופעת לוואי מעניינת ובעלת השפעה על תעשיית החתונות והאופנה כאחד: יותר ויותר ילדים ובני נוער, הקשורים משפחתית לזוג המתחתן, משתתפים באירוע החתונה.

תופעה זו, בתורה, יצרה טרנד חזק בתחום ההלבשה לאירועים, כאשר ילדות ונערות החלו להופיע לאירועים כאלו עם שמלות אירועים לנערות ולילדות. כמובן שתורמת לתופעה זו גם תופעת מסיבות הנשפים המיובאת מארה"ב, שכוללת אופנת אירועים שלמה לנערות ולילדות.

שמלות לילדות

שמלות לילדות

איך תבחרו שמלות אירועים לנערות ולילדות? הנה כמה טיפים:

שמלות אירועים לנערות ולילדות – לפי סוג האירוע

אם מדובר באירוע חתונה, ישנם כאמור ליינים שלמים של שמלות אירועים לנערות ולילדות המוקדשות רק לחתונות ואירועים משפחתיים בכלל.

שמלות לחתונה

שמלות לחתונה

אם מדובר באירועים של הנערות עצמן – כמו ימי הולדת או בת מצווה – גם כאן ישנו מבחר גדול של שמלות אירועים לנערות ולילדות שיכולות להתאים לסוג של אירוע מותאם אישית להן ולסגנונן האישי.

כאמור, בישראל של השנים האחרונות גם התפתחה תרבות של נשפים בית ספריים נוסח אמריקה, בהם נערים ונערות באים לבושים בלבוש אירועים רשמי, כגון חליפות לבנים ושמלות ערב לבנות.

אופנה זו אמנם מיובאת מחו"ל, ולא פעם ניתן למצוא גם דילים בחו"ל דרך האינטרנט של ביגוד מתאים לאירועים מעין אלו, עם דגש על שמלות אירועים לנערות ולילדות המשתתפות באירועים אלו.

שמלות אירועים לנערות ולילדות – לפי המחיר

סקר שוק מהיר יגלה לכם מנעד די גבוה של מחירים בענף השמלות לאירועים עבור נערות וילדות. ישנן שמלות אירועים לנערות ולילדות שתהיינה מאוד יקרות, אפילו בהגזמה, אולם מצד שני תגלו גם שמלות אירועים לנערות ולילדות במחירים סבירים בלי להתפשר על האיכות.

קבעו ביחד עם המיועדות להשתמש בשמלות אלו את הסגנון והתקציב, ערכו סקר שוק מקיף, כולל באינטרנט – וכך תמצאו שמלות אירועים לנערות ולילדות בתקציב שלכן, שישביעו גם את רצון אלו שילבשו אותן.

שמלות לילדות לאירוע מיוחד

שמלות לילדות לאירוע מיוחד