הצעת נישואין עם טבעת אירוסין מושלמתחתנים לעתיד, טבעת אירוסין לבחירת לבכם כבר קניתם? בכדי להציע הצעת נישואין, יש לחשוב היטב איזו טבעת לרכוש: זולה יותר? יקרה? משובצת ביהלומים? וכמובן עוד לפני כן, יש לדעת מהו היקף האצבע של בת הזוג.

טבעות שאינן יקרות

טבעות אירוסין הן בעלות חשיבות רבה, הן לחתן והן לכלה, ולכן רוב הגברים נוטים לרכוש טבעות יקרות, הרי זוהי גם מזכרת לכל החיים. אולם, ישנן בהחלט חנויות המציעות מבחר מרשים של טבעות אירוסין שאינן יקרות, עניין של היצע וביקוש. לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לרכוש טבעת באלפי שקלים. בהחלט ישנן טבעות צנועות יותר, אך מרשימות ביופיין.

טבעות משובצות ביהלומים

האם היהלומים הם באמת החברים הטובים ביותר של האישה? ובכן, לא ממש בטוח. ישנן נשים אשר יעדיפו טבעות ללא יהלום, וכך גם החתן העתידי. עניין זה תלוי רבות בטעמם האישי של בני הזוג.

האם עלות הטבעת מצביעה על עיצובה או יופייה?

רבים נוטים לחשוב כי אם מדובר בטבעת אירוסין שאיננה יקרה במיוחד, סביר להניח שהיא לא תיראה מרשימה. אין זה נכון. כיום מבחר הטבעות הוא עצום, יצרני התכשיטים הגיעו לכלל הבנה שלכל אישה יש טעם אחר והעדפות שונות. פעמים רבות כאשר מגיעים עם בת הזוג לחנות, היא תעדיף טבעת שאיננה יקרה, המעוצבת לפי טעמה. לעומת זאת, לא מעט טבעות אירוסין יקרות, כלל לא ימצאו חן בעיניה.

בחירת טבעת אירוסין מתאימה

על פי אילו פרמטרים בוחרים את הטבעת?

כפי שאנו נוהגים לפני כל רכישה של מוצר כלשהו לחקור את הנושא, כדאי עוד טרם הקנייה, לבדוק אילו טבעות קיימות בחנויות. בנוסף, עוד פרמטר חשוב – כמה כסף יהיה מוכן להשקיע החתן העתידי? בהחלט כדאי לשוטט ברחבי הרשת ולהתרשם מהטבעות, מחירים, עיצובים וטרנדים חדשים.

בסופו של דבר, חשוב לקנות טבעת שתמצא חן בעיני בת הזוג. בררו עמה, האם יש לה העדפה מסוימת, למשל: איזה גוון זהב היא מעדיפה? לבן או צהוב? עם אבנים משובצות או בלי?

טבעת אירוסיןמידע נוסף על סוגי טבעות אירוסין:

טבעות אירוסין בעיצוב אישי

טבעות יהלומים לאירוסין

טבעות אירוסין קלאסיות

כיצד ניתן לזהות את העדפותיה של בחירת לבך?

אם הגבר איננו מכיר כלל את טעמה האישי של בת הזוג בכל הקשור לתכשיטים, מומלץ ביותר לאתר היכן היא שומרת את תכשיטיה, למשל בתוך קופסת תכשיטים. בצורה זו, ניתן לזהות את העדפותיה. האם היא מעדיפה תכשיטים צנועים יותר? אולי יש לה העדפות לתכשיטי יהלום? אילו צבעי זהב היא מעדיפה, סגנון, עיצוב, ולאחר ה"מעקב", קל יהיה יותר לרכוש בעבורה טבעת הקולעת לטעמה האישי.

אם כבר בעבר רכש בן הזוג תכשיטים לבת הזוג, גם אז יהיה יותר פשוט לזהות את טעמה. ישנם למשל תכשיטים שנקנו בעבורה והיא קשורה אליהם, כאלה שבכל הזדמנות היא עונדת אותם.

טבעות איכותיות ומעוצבות

בפורטל "בטבעת זו" אחד הפורטלים המקיפים ביותר בנושא חתונות, טבעות אירוסין ונישואין, אנו מציעים לכם לארגן חתונה בלתי נשכחת! כאן תוכלו למצוא טבעות איכותיות ויפייפות. צרו עמנו קשר בהקדם, ונסייע לכם לארגן את חתונת החלומות!