שושבינות – זה הפך להיות טרנד וחייבים להפגיז בשמלת שושבינה מהממת

בארץ החל טרנד שושבינות והתפקיד החל להשתלב גם בחתונות ישראליות. תפקיד השושבינה, מאפשר לאחיות, חברות וקרובות משפחה בעלות יחסים קרובים עם הכלה, להשתתף ביום החשוב ולקחת בו חלק יותר פעיל. אחד ממאפייני תפקיד השושבינה הן שמלות השושבינה המרשימות, שמלות ערב מהודרות ויפות במיוחד. בחו"ל, מקור המנהג, נהוג שהכלה בוחרת את שמלות השושבינה. לרב מדובר באותה שמלה ולעיתים בשמלות תואמות מבחינה עיצובית.

הטרנד החדש של שמלות שושבינה – קבלו את "הצעקה האחרונה"

שמלת שושבינה

שמלות שושבינה – מי אמר צבע לבן?


מאפייני שמלת השושבינה

בארץ נהוג שהשושבינה בוחרת וקונה את שמלת השושבינה. נהוג גם שהשובינות מתאמות ביניהן ודואגות ששמלותיהן יתאימו וייראו יפה אחת ליד השנייה, בקדמת הטקס. את שמלת השושבינה תלבשי לאורך כל הארוע והטקס ועל כן חשוב שתהיה נוחה לך. לשושבינה ושמלתה תפקיד רשמי באירוע ועל-כן חשוב שתהיה גם יפה וייצוגית. בייצוגית הכוונה לכך שתתאים לאווירה שרוצה הזוג המאושר לתת לחתונה ולסגנון העיצובי הנבחר. חלק מהמשמעות של שמלה יפה וייצוגית היא שמדובר בשמלה המחמיאה לך ולגזרה שלך ויושבת עלייך בצורה נכונה.

בדים

הבדים המשמשים ליצירת שמלות השושבינה הם לרב בדים רכים ונעימים למגע. בדים מסוג זה נותנים את התחושה היוקרתיתת המלווה טקס חתונה. כדי שיהיה לך נח, ולא תחנקי במהלך הערב הארוך וההתרוצציות, חשוב ששמלת השושבינה תהיה עשויה מבד נושם שיאפשר לך להתנועע בנוחות וקלילות. בחירת הבד קובעת הרבה ממאפייני השמלה וחשוב לבחור בבד יפה שמחמיא לך והוא גם נח.

שמלת שושבינה לקטנטנים

שמלת שושבינה לקטנטנים


ביטוי אישי

העובדה כי בארץ כל שושבינה בוחרת את שמלתה נותנת מקום גם לביטוי אישי ומאפשרת לך לבטא גם את הייחודיות שלך. תוך, הקפדה על כל האמור לעיל ותיאום עם השובינות האחרות, ניתן לבחור שמלת שושבינה אשר מבטאת גם את טעמך האישי ואת ההעדפות האישיות שלך. יש לך אפשרות להתאים את השמלה לתפקיד ולטקס אך גם אלייך, לטעם שלך, למידות שלך ולצבעים שלך. זוהי הזדמנות ללבוש שמלה מיוחדת, יפה ומרשימה גם כשאת אינך הכלה עצמה.

שושבינות - שואו חבל על הזמן

שושבינות – שואו חבל על הזמן


בחירה

מתוך, הבדים, הצבעים, המרקמים והסגנונות הרבים המוצעים, יש לך אפשרויות בחירה רבות אשר יאפשרו לך לבחור בשמלה המחמיאה לך ביותר, מבטאת את טעמך האישי, משתלבת עם שמלותיהן של השושבינות האחרות ומתאימה לאווירה ולסגנון אשר בחרו החתן והכלה עבור החתונה. אפשרויות הבחירה הרבות אינן מקלות על ההחלטה. על-כן, נשמח לסייע לך במציאת שמלת השושבינה המתאימה לך ולאירוע המדובר. בעזרת ייעוצנו המקצועי נגיע אתך להחלטה הטובה והמתאימה ביותר.

שושבינה בלבן

שושבינה בלבן

יכול לעניין אתכם :

מסיבת רווקים

רעיונות למסיבת רווקים

מסיבת רווקים – רעיונות נישואין הם דבר משמח ביותר, אך נראה כי בשנים האחרונות הולך וצובר הטרנד שמסיבות רווקים הם עוד יותר משמחות מהנישואין עצמם.

Read More »

מסיבת רווקות

רעיונות למסיבת רווקות מסיבת רווקות ממש כמו חתונה היא אירוע של פעם בחיים ועל כן כאשר אנחנו חוגגים במסיבת רווקות אנחנו רוצים להבטיח כי המסיבה

Read More »